STRONA GŁÓWNA SZUKAJ DODAJ STRONĘ WYRÓŻNIJ STRONĘ ZASUGERUJ KATEGORIĘ REGULAMIN KONTAKT
najnowsze  ranking stron  daj ocenić swoją stronę  kody linków 

Wyszukiwanie w podkategoriach

Subskrybuj tę kategorię

Popularne tagi


Strony www

Sortuj wg.:

Przygotowujemy i realizujemy profilowane kursy języka angielskiego dostosowane do wymagań i oczekiwań takich grup zawodowych jak lekarze, prawnicy, administracja, inżynierowie. Prowadzone przez nas zajęcia wzbogacamy o ćwiczenie takich umiejętności praktycznych jak: przygotowywanie publicznego wystąpienia, prowadzenie negocjacji, uczestnictwo w rozmowie rekrutacyjnej, itp. Działamy w województwie podlaskim – przede wszystkim w Białymstoku oraz jego okolicach.

Kategorie:
Data dodania: 05/05/2008 |Ocena: 5.00 Głosów: 1
Opinie użytkowników Ocena gości

Tłumaczenia pisemne (także przysięgłe) i ustne (konsekutywne, kabinowe) we wszystkich językach i w każdej dziedzinie. Szybko, profesjonalnie. Rok zał: 1991. Pełne gwarancje.

Kategorie:
Data dodania: 12/12/2008 |Ocena: 0.00 Głosów: 0
Opinie użytkowników Ocena gości

Firma Ger-Media specjalizuje się w tłumaczeniach na język niemiecki oraz z języka niemieckiego na język polski. W ofercie znajduje się między innymi tłumaczenie stron internetowych, pisanie tekstów na potrzeby www (copywriting po niemiecku) oraz pomoc w promocji stron w niemieckojęzycznych wyszukiwarkach. Ponadto firma oferuje standardowe i specjalistyczne usługi tłumaczeniowe w dziedzinie polityki, gospodarki, IT czy budownictwa.

Kategorie:
Data dodania: 26/01/2009 |Ocena: 4.00 Głosów: 1
Opinie użytkowników Ocena gości

Oferta całodobowego biura tłumaczeń. Tłumaczenia z różnych dziedzin: prawnicze, ekonomiczne, techniczne, zwykłe, poświadczone (przysięgłe) pisemne i ustne w 47 językach. Korekta i redagowanie tekstów.

Kategorie:
Data dodania: 28/01/2009 |Ocena: 0.00 Głosów: 0
Opinie użytkowników Ocena gości

Tłumaczenia Przysięgłe i zwykłe z wielu dziedzin. Obsługa klientów indywidualnych. Wysoka jakość, terminowość i rzetelność świadczonych usług.

Kategorie:
Data dodania: 11/02/2009 |Ocena: 0.00 Głosów: 0
Opinie użytkowników Ocena gości

Tłumaczenia języka niemieckiego. Tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne: prawnicze, ekonomiczne i biznesowe. Jakość świadczonych usług jest dla firmy priorytetowa. Zapewniamy pełną poufność wszystkich dokumentów. Oferujemy szybką i bezpłatną wycenę tłumaczeń. Wystawiamy faktury VAT. Tłumaczenia są wykonywane w maksymalnie szybkim czasie dogodnym dla Klienta.

Kategorie:
Data dodania: 24/03/2009 |Ocena: 4.75 Głosów: 4
Opinie użytkowników Ocena gości

Biuro oferuje tłumaczenia wszystkich języków europejskich i nie tylko, w tym tłumaczenia przysięgłe. Tłumaczenia mogą być zamawiane przez Internet. Także tłumaczenia nietypowe. Biuro współpracuje z wieloma tłumaczami - również mało popularnych języków.

Kategorie:
Data dodania: 05/06/2009 |Ocena: 0.00 Głosów: 0
Opinie użytkowników Ocena gości

Na stronie znajduje się oferta usługi tłumaczenia z języka angielskiego i na język angielski. Oferujemy zarówno tłumaczenia zwykłe i przysięgłe z praktycznie każdej dziedziny. Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie i indywidualnie określany termin ewentualnej realizacji. Dzięki współpracy firmy z szerokim gronem tłumaczy z całego kraju możemy zaproponować bardzo konkurencyjne ceny naszych usług.

Kategorie:
Data dodania: 23/08/2009 |Ocena: 0.00 Głosów: 0
Opinie użytkowników Ocena gości

Biuro tłumaczeń działające od 1993 r., wykonujące tłumaczenia: tekstów specjalistycznych, dokumentacji technicznej oraz tłumaczenia przysięgłe w głównych językach europejskich.
W ramach specjalizacji w zakresie języka angielskiego dodatowo: tłumaczenia prac naukowych, dokumentacji QA i dokumentów UE.
Usługi świadczone są także za pośrednictwem Internetu.

Kategorie:
Data dodania: 16/04/2010 |Ocena: 0.00 Głosów: 0
Opinie użytkowników Ocena gości

Active Translations to firma działająca na terenie Wrocławia już od kilku lat. Zajmuje się wykonywaniem tłumaczeń zwykłych oraz przysięgłych z j. angielskiego na j.polski i odwrotnie. Gwarancja niskich cen i rzetelnego wykonania wszelkich tłumaczeń. Możliwość załatwienie wszelkich formalności bez konieczności przychodzenia do biura. Cała transakcja odbywa się drogą elektroniczną.

Kategorie:
Data dodania: 29/06/2010 |Ocena: 0.00 Głosów: 0
Opinie użytkowników Ocena gości

Strony: 1 2 [Następna >]

Przejdź do kategorii :

Boksy

Drobiazgowo moderowany katalog wspierający reklamę i promocję stron w wyszukiwarkach internetowych. twojestrony.net

Skuteczny serwis randkowy nie tylko dla singli. Setki nowych użytkowników każdego dnia. Sprawdź za darmo!
serwis randkowy

Polskie sklepy internetowe - dodaj swój sklep do darmowego katalogu sklepów online.
katalog sklepów internetowych

Statystyka katalogu

Strony: 2228
Kategorie: 1392
Daj Google +1 dla katalogu
Reklama