STRONA GŁÓWNA SZUKAJ DODAJ STRONĘ WYRÓŻNIJ STRONĘ ZASUGERUJ KATEGORIĘ REGULAMIN KONTAKT
najnowsze  ranking stron  daj ocenić swoją stronę  kody linków 

Wyszukiwanie w podkategoriach

Subskrybuj tę kategorię

Popularne tagi


Strony www

Sortuj wg.:

Istotą działania serwisu jest porównanie cen produktów w wielu sklepach jednocześnie. Porównywarka umożliwia szybkie i łatwe wyszukiwanie produktów oraz sprawdzenie ich cen w wielu sklepach jednocześnie, dzięki czemu kupujący mogą łatwo odnaleźć najbardziej atrakcyjne oferty.

Kategorie:
Data dodania: 30/04/2008 |Ocena: 0.00 Głosów: 0
Opinie użytkowników Ocena gości

Platforma internetowa B2B i B2C, przedstawiająca bezpłatne zapytania ofertowe osób prywatnych i firm. Wystarczy złożyć zapytanie ofertowe, aby dotrzeć do większości firm w Polsce w kilka chwil. Serwis skierowany do wszystkich tych, którzy poszukują atrakcyjnych ofert kupna.

Kategorie:
Data dodania: 20/05/2008 |Ocena: 0.00 Głosów: 0
Opinie użytkowników Ocena gości

Porównywarka cen skupiająca setki sklepów i umożliwiająca wybór najniższej ceny spośród tysięcy artykułów.

Kategorie:
Data dodania: 24/10/2008 |Ocena: 0.00 Głosów: 0
Opinie użytkowników Ocena gości

Witryna opisuje rozwiązania ochronne i oszczędnościowe dla klientów indywidualnych, a także dla firm. Można tu wybrać indywidualnie dostosowane ubezpieczenie na życie i dożycie, program oszczędnościowy lub prywatną emeryturę. Witryna jest unikalną skarbnicą OFE, znajdują się tu rankingi i wyniki OFE, kontakty do przedstawicieli ubezpieczeniowo-finansowych online, aktualne notowania Giełdy Papierów Wartościowych, oferty produktów bankowych - kredytów mieszkaniowych, hipotecznych i konsolidacyjnych.

Kategorie:
Data dodania: 23/02/2009 |Ocena: 0.00 Głosów: 0
Opinie użytkowników Ocena gości

Internetowy katalog monet zintegrowany z serwisem Allegro.pl. Ceny monet w katalogu to średnie osiągane w serwisie Allegro. Bezpośrednie linki do archiwalnych aukcji na których podstawie są tworzone ceny. Każda moneta w katalogu posiada bezpośrednie linki to trwających aukcji tej monety. Narzędzie dla osób chcących ulokować swoje pieniądze w srebro lub złoto a mające małą wiedzę na temat numizmatyki.

Kategorie:
Data dodania: 20/05/2009 |Ocena: 5.00 Głosów: 1
Opinie użytkowników Ocena gości

Strona GdzieObejrze.pl oferuje Państwu lepsze możliwości dotarcia do Klienta, który chce zobaczyć produkt zanim go kupi. Chcąc obejrzeć produkt można znaleźć najbliższy sklep w swoim mieście lub okolicach. Pozwala to na szybkie dotarcie do celu. Artykuły są podzielone na wiele kategorii tj. wspinaczka, tusze do drukarek, skating i wiele innych. W przypadku chęci podjęcia współpracy można skorzystać z opcji kontaktu, bądź uzupełnić formularz zgłoszeniowy na stronie.

Kategorie:
Data dodania: 30/09/2013 |Ocena: 5.00 Głosów: 1
Opinie użytkowników Ocena gości

Serwis agreguje oferty zakupów grupowych, dzięki czemu klienci mają szanse na zakup prezentowanych produktów i usług w bardzo korzystnych cenach. Minimalny rabat to 50% ale często obowiązują zniżki ponad 70%. Prezentowane okazje to głównie usługi z takich dziedzin jak: jak zdrowie i uroda, turystyka, sport i rekreacja oraz rozrywka.

Kategorie:
Data dodania: 10/11/2010 |Ocena: 3.67 Głosów: 3
Opinie użytkowników Ocena gości

Serwis prezentujący najlepsze okazje w sieciach handlowych. Największa w Polsce internetowa baza gazetek i katalogów reklamowych sklepów z całego kraju. Baza aktualnie zawiera informacje o promocjach i specjalnych ofertach w ponad 22 tysiącach placówkach handlowych. Dzięki tej stronie każdy w dowolnej chwili ma możliwość zapoznania się z największymi promocjami sklepów w swojej miejscowości i znalezienia interesujących okazji.

Kategorie:
Data dodania: 15/11/2010 |Ocena: 4.00 Głosów: 4
Opinie użytkowników Ocena gości
Przejdź do kategorii :

Strony premium
Statystyka katalogu

Strony: 2228
Kategorie: 1392
Statystyki PageRank
PR 7
11 stron
PR 6
23 stron
PR 5
31 stron
PR 4
143 stron
PR 3
193 stron
PR 2
111 stron
PR 1
32 stron
PR 0
941 stron

Allegro - największe aukcje internetowe, najniższe ceny! Kup i sprzedaj!
Nasze usługi