STRONA GŁÓWNA SZUKAJ DODAJ STRONĘ WYRÓŻNIJ STRONĘ ZASUGERUJ KATEGORIĘ REGULAMIN KONTAKT
najnowsze  ranking stron  daj ocenić swoją stronę  kody linków 

Wyszukiwanie w podkategoriach

Subskrybuj tę kategorię

Popularne tagi


Strony www

Sortuj wg.:

Darmowy serwis randkowy dla Polaków przebywających w Wielkiej Brytanii.

Kategorie:
Data dodania: 15/11/2008 |Ocena: 0.00 Głosów: 0
Opinie użytkowników Ocena gości

Biuro kojarzy osoby z kraju oraz zagranicy. Doświadczenie  oraz osobisty kontakt z kandydatami pozwala łatwiej  zasugerować trafna ofertę. Mężczyzn zza granicy skłaniamy do przyjazdu do Polski co ułatwia zapoznanie. Spotkania organizujemy zarówno w w Częstochowie jak i w miejscu zamieszkania osoby korzystającej z naszych usług. Kobiety korzystają z usług naszego biura za darmo, koszty ponoszone są ze strony panów.

Kategorie:
Data dodania: 10/10/2009 |Ocena: 0.00 Głosów: 0
Opinie użytkowników Ocena gości

PolishDating.ie - sposób nawiązanie kontaktów i znajomości polonią a mieszkańcami Irlandii. Umówisz się na randkę, poznasz atrakcyjne kobiety i przystojnych mężczyzn. Możesz także podyskutować lub poflirtować z ciekawymi ludźmi na naszym forum internetowym. Profile użytkowników dostępne są także w języku angielskim.

Kategorie:
Data dodania: 25/01/2010 |Ocena: 0.00 Głosów: 0
Opinie użytkowników Ocena gości

Serwis towarzyski stworzony specjalnie dla osób po pięćdziesiątkce. Pozwala nawiązać nowe znajomości, poznać nowych przyjaciół, odnaleźć swoją drugą połówkę. Daje także możliwość dzielenia się swoimi doświadczeniami w wielu tematycznych grupach zainteresowań, dyskutowania na forum czy pisania bloga.

Kategorie:
Data dodania: 11/07/2010 |Ocena: 5.00 Głosów: 1
Opinie użytkowników Ocena gości

Aplikacja przeznaczona dla użytkowników Facebook'a ułatwiająca kontakt i poznanie nowych ludzi podobnych zainteresowaniach. Serwis sam dobiera dla użytkownika nowych znajomych na podstawie informacji o zainteresowaniach zamieszczonych w profilu oraz zebranym w opcjonalnej ankiecie. Wszystko z zachowaniem zasad bezpieczeńśtwa - profil na Facebook'u jest niewidoczny dopóki jego właściciel sam nie postanowi dodać nowo poznanej osoby do znajomych.

Kategorie:
Data dodania: 18/08/2010 |Ocena: 0.00 Głosów: 0
Opinie użytkowników Ocena gości

Serwis randkowy Swatka to doskonałe miejsce dla każdego, kto chciałby odnaleźć prawdziwe uczucie. Swatka należy, do grupy popularnych portali, oferujących użytkownikom możliwość randek w sieci. Każdy użytkownik posiada swój własny profil z możliwością edycji danych oraz wysyłania wiadomości. Szybki i łatwy kontakt z obsługą portalu. Przystępne ceny abonamentów.

Kategorie:
Data dodania: 08/07/2011 |Ocena: 0.00 Głosów: 0
Opinie użytkowników Ocena gości

Serwis społecznościowy skierowany przede wszystkim dla osób, które skończyły 30 lat i chcą aktywnie brać udział w życiu towarzyskim: poznawać nowych znajomych, umawiać się na randki dołączać do grup o podobnych zainteresowaniach. Portal zawiera wszystkie najważniejsze funkcje typowe dla serwisów społecznościowych i jest całkowicie darmowy.

Kategorie:
Data dodania: 30/07/2011 |Ocena: 5.00 Głosów: 1
Opinie użytkowników Ocena gości

Serwis randkowy skierowany przede wszystkim do młodych dziewczyn i młodych mężczyzn umożliwiający szybkie nawiązywanie kontaktów i poznawanie nowych ludzi. Całkowicie darmowa rejestracja profilu, szybkie dodawanie zdjęć i najważniejszych informacji o sobie, możliwość komentowania profilów innych osób. Możliwość szybkiego kontaktu z wybrana osobą poprzez sms.

Kategorie:
Data dodania: 24/03/2012 |Ocena: 0.00 Głosów: 0
Opinie użytkowników Ocena gości

Nowoczesny portal randkowy dla osób ze wszystkich przedziałów wiekowych i nie tylko dla singli. Bardzo duża liczba aktywnych użytkowników i nowoczesne narzędzia komunikacji i wyszukiwania profili powodują, że nawiązanie nowej znajomości czy znalezienie nowego partnera lub partnerki jest łatwiejsze niż w większości podobnych serwisów. Rejestracja konta w portalu jest darmowa.

Kategorie:
Data dodania: 04/07/2012 |Ocena: 0.00 Głosów: 0
Opinie użytkowników Ocena gości

Portal randkowy dla dorosłych nakierowany przede wszystkim na łatwe i skuteczne zapoznanie potencjalnego partnera lub partnerki na niezobowiązujące spotkanie, znajomość, randkę czy seks. Tutaj można łatwo zrealizować swoje intymne marzenia lub wziąć udział w szalonej imprezie. Portal zawiera dziesiątki tysięcy aktywnych profili z całej Polski, setki ogłoszeń towarzyskich, udostępnia video czat, forum, oraz galerie zdjęć uczestników. Rejestracja jest bezpłatna.

Kategorie:
Data dodania: 23/08/2012 |Ocena: 0.00 Głosów: 0
Opinie użytkowników Ocena gości

Strony: 1 2 [Następna >]

Przejdź do kategorii :

Boksy

Drobiazgowo moderowany katalog wspierający reklamę i promocję stron w wyszukiwarkach internetowych. twojestrony.net

Skuteczny serwis randkowy nie tylko dla singli. Setki nowych użytkowników każdego dnia. Sprawdź za darmo!
serwis randkowy

Polskie sklepy internetowe - dodaj swój sklep do darmowego katalogu sklepów online.
katalog sklepów internetowych

Statystyka katalogu

Strony: 2228
Kategorie: 1392
Daj Google +1 dla katalogu
Reklama