STRONA GŁÓWNA SZUKAJ DODAJ STRONĘ WYRÓŻNIJ STRONĘ ZASUGERUJ KATEGORIĘ REGULAMIN KONTAKT
najnowsze  ranking stron  daj ocenić swoją stronę  kody linków 

Wyszukiwanie w podkategoriach

Subskrybuj tę kategorię

Popularne tagi


Strony www

Sortuj wg.:

Autoryzowany instalator Mitsubishi Electric. Klimatyzacja, stropy chłodzące, kuehldecken, wentylacja mechaniczna, serwis - Kraków i okolice.

Kategorie:
Data dodania: 28/04/2008 |Ocena: 5.00 Głosów: 1
Opinie użytkowników Ocena gości

Comfort Style to antidotum na problemy związane z pracami domowymi. W 3 odpowiednio dobranych pakietach oferujemy szeroką gamę usług dla domu i jego otoczenia, jak usuwanie awarii, prace serwisowe, transportowe, porządkowe i in. Zapewniamy pomoc w sytuacjach awaryjnych i zapobiegamy ich powstawaniu gwarantując domownikom komfort i spokój życia codziennego.

Kategorie:
Data dodania: 07/08/2008 |Ocena: 0.00 Głosów: 0
Opinie użytkowników Ocena gości

Krakowska firma specjalizująca się w czyszczeniu dywanów oraz tapicerki samochodowej. Dzięki wąskiej specjalizacji , oraz stosowaniu profesjonalnego proszku firmy Karcher gwarantujemy konkurencyjne ceny. Wychodząc na przeciw klientom, usługi wykonujemy w dowolnie wskazanym miejscu! Obsługa klientów indywidualnych i firm.

Kategorie:
Data dodania: 06/04/2009 |Ocena: 5.00 Głosów: 3
Opinie użytkowników Ocena gości

Firma oferuje usługi związane ze sprzątaniem po pracach remontowych i budowlanych oraz generalnymi porządkami w firmach. Specjalizacja w doczyszczaniu ciężkich zabrudzeń na różnych powierzchniach. Usługi świadczone są na terenie całego kraju.

Kategorie:
Data dodania: 21/04/2009 |Ocena: 5.00 Głosów: 4
Opinie użytkowników Ocena gości

Autorska pracownia architektury wnętrz i krajobrazu. Projektowanie to nasza praca, ale przede wszystkim ogromna pasja. W naszych projektach kierujemy się nie tylko estetyką wnętrza, jego ergonomią i funkcją jaką ma do spełnienia, ale także staramy się mieć na uwadze ekonomiczne warunki projektu, dlatego też, projekty te powstają zawsze w ścisłej współpracy z klientem.

Kategorie:
Data dodania: 02/03/2010 |Ocena: 0.00 Głosów: 0
Opinie użytkowników Ocena gości

Firma Ekopol, jest jednym z liderów wśród polskich producentów oczyszczalni ścieków. Na ofertę firmy składają się oczyszczalnie biologiczne, ekologiczne oraz zbiorniki bezodpływowe - szamba. Produkcja, montaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Obsługa odbiorców prywatnych, firm i instytucji. Na sprzedawane produkty udzielana jest 10-letnia gwarancja. Ekopol to sprawdzone i niezawodne rozwiązania technologicznie i ponad 20-letnie doświadczenie na rynku.

Kategorie:
Data dodania: 03/07/2010 |Ocena: 0.00 Głosów: 0
Opinie użytkowników Ocena gości

Witryna prezentuje ofertę biologicznych i ekologicznych oczyszczalni ścieków produkowanych przez firmę Ekopol działającą na terenie województwa Łódzkiego i będącą jednym z liderów branży na polskim rynku. Niezawodne i sprawdzone rozwiązania, długoletnia gwarancja na produkty i montaż. Obsługa firm i odbiorów prywatnych.

Kategorie:
Data dodania: 06/07/2010 |Ocena: 0.00 Głosów: 0
Opinie użytkowników Ocena gości

Wortal o tematyce budowlanej przeznaczony dla firm z branży oraz osób poszukujących wykonawców, narzędzi lub materiałów. Portal zawiera między innymi: katalog firm budowlanych - wizytówki firm związanych z budownictwem, giełdę ofert - zlecenia budowlane umożliwiające znalezienie wykonawców oraz oferty budowlane zamieszczane przez firmy szukające klientów oraz wykaz przetargów. Ponadto znaleźć tu można różnego rodzaju poradniki, kalkulatory budowlane, porównywarkę cen usług budowlanych oraz forum dyskusyjne.

Kategorie:
Data dodania: 13/07/2010 |Ocena: 5.00 Głosów: 1
Opinie użytkowników Ocena gości

Młoda, prężnie rozwijająca się firma świadczącą usługi ogrodnicze dla firm i osób prywatnych. Projektowanie, urządzanie i pielęgnacja terenów zieleni oraz wystrój wnętrz. Firma zatrudniamy osoby z wyższym i średnim wykształceniem z zakresu architektury krajobrazu i ogrodnictwa oraz dobrze wykwalifikowanych pracowników fizycznych. Firma działa na terenie województwa dolnośląskiego.

Kategorie:
Data dodania: 26/07/2010 |Ocena: 0.00 Głosów: 0
Opinie użytkowników Ocena gości

Serwis poradnikowy umożliwiający zadawanie pytań i wymianę doświadczeń związanych z budową czy przeprowadzaniem remontów. Szeroki zakres tematów: instalacje, elewacje, kładzenie dachów, materiały budowlane i inne. Zadaj własne pytanie i uzyskaj odpowiedzi od fachowców. Specjaliści udzielając fachowych odpowiedzi mają możliwość zareklamowania własnej firmy, produktów lub usług.

Kategorie:
Data dodania: 25/09/2010 |Ocena: 0.00 Głosów: 0
Opinie użytkowników Ocena gości

Strony: 1 2 [Następna >]

Przejdź do kategorii :

Boksy

Drobiazgowo moderowany katalog wspierający reklamę i promocję stron w wyszukiwarkach internetowych. twojestrony.net

Skuteczny serwis randkowy nie tylko dla singli. Setki nowych użytkowników każdego dnia. Sprawdź za darmo!
serwis randkowy

Polskie sklepy internetowe - dodaj swój sklep do darmowego katalogu sklepów online.
katalog sklepów internetowych

Statystyka katalogu

Strony: 2228
Kategorie: 1392
Daj Google +1 dla katalogu
Reklama