STRONA GŁÓWNA SZUKAJ DODAJ STRONĘ WYRÓŻNIJ STRONĘ ZASUGERUJ KATEGORIĘ REGULAMIN KONTAKT
najnowsze  ranking stron  daj ocenić swoją stronę  kody linków 

Wyszukiwanie w podkategoriach

Subskrybuj tę kategorię

Popularne tagi


Strony www

Sortuj wg.:

Firma Fasada istnieje od 1994 roku. Pierzemy dywany, wykładziny, tapicerkę meblową i samochodową. Działamy w Warszawie i okolicach.

Kategorie:
Data dodania: 14/05/2008 |Ocena: 0.00 Głosów: 0
Opinie użytkowników Ocena gości

Firma zajmuje się oczyszczaniem i piaskowaniem sodą oraz piaskowaniem kukurydzą. Usuwanie graffiti, oczyszczanie domów drewnianych, renowacja zabytków, usuwanie rdzy, gumy i sadzy. Działamy na terenie Polski, Europy i Skandynawii.

Kategorie:
Data dodania: 03/06/2008 |Ocena: 0.00 Głosów: 0
Opinie użytkowników Ocena gości

Firma „Cleantec” oferuje usługi i produkty z zakresu technologii mycia i czyszczenia. Jesteśmy dystrybutorem produktów firm: Pollet (profesjonalne środki czystości) oraz Fiorentini (maszyny czyszczące i odkurzacze profesjonalne). Swoim klientom oferujemy wiedzę i doświadczenie a także pomagamy we wdrożeniu oferowanych przez nas produktów i czuwamy nad ich stosowaniem poprzez regularne audyty.

Kategorie:
Data dodania: 07/01/2009 |Ocena: 0.00 Głosów: 0
Opinie użytkowników Ocena gości

Krakowska firma specjalizująca się w czyszczeniu dywanów oraz tapicerki samochodowej. Dzięki wąskiej specjalizacji , oraz stosowaniu profesjonalnego proszku firmy Karcher gwarantujemy konkurencyjne ceny. Wychodząc na przeciw klientom, usługi wykonujemy w dowolnie wskazanym miejscu! Obsługa klientów indywidualnych i firm.

Kategorie:
Data dodania: 06/04/2009 |Ocena: 5.00 Głosów: 3
Opinie użytkowników Ocena gości

Firma oferuje usługi związane ze sprzątaniem po pracach remontowych i budowlanych oraz generalnymi porządkami w firmach. Specjalizacja w doczyszczaniu ciężkich zabrudzeń na różnych powierzchniach. Usługi świadczone są na terenie całego kraju.

Kategorie:
Data dodania: 21/04/2009 |Ocena: 5.00 Głosów: 4
Opinie użytkowników Ocena gości

Witryna firmy zajmującej się profesjonalnych czyszczeniem dywanów. Strona zawiera wszelkie informacje na temat oferty, cennik oraz mapkę dojazdu. Firma oferuje usługi najwyższej jakości i dba o pełne zadowolenie klientów. Teren działania to Bielsko-Biała i okolice. Możliwy jest także dojazd do dalszych miejscowości.

Kategorie:
Data dodania: 05/05/2010 |Ocena: 0.00 Głosów: 0
Opinie użytkowników Ocena gości

Nowoczesna firma zajmująca się kompleksowym utrzymaniem czystości. Sprzątanie w biurach, obiektach użyteczności publicznej, sklepach, domach, mieszkaniach oraz samochodach. Elastyczna oferta - zakres usług dobierany indywidualnie dla każdego klienta, wysoka jakość dzięki stosowaniu najlepszego, sprawdzonego sprzętu i środków chemicznych. Czyszczenie wykładzin, dywanów, mebli, tapicerki, profesjonalne mycie okien i innych powierzchni szklanych. Usługi świadczone są na terenie Poznania i okolic.

Kategorie:
Data dodania: 06/07/2010 |Ocena: 4.24 Głosów: 17
Opinie użytkowników Ocena gości

Firma Doczysta.eu świadczy usługi porządkowe w mieszkaniach, biurach, magazynach, obiektach usługowych oraz terenach do nich przyległych. Główną specjalizacją firmy jest czyszczenie wykładzin, dywanów i tapicerek meblowych. Wszystkie usługi wykonywane są przy pomocy profesjonalnego sprzętu. Gwarancja nieprzeciętnej jakości i terminowości wykonywanych usług. Szczegółowa oferta i cenniki dostępne są na stronie internetowej.

Kategorie:
Data dodania: 20/05/2011 |Ocena: 5.00 Głosów: 1
Opinie użytkowników Ocena gości
Przejdź do kategorii :

Boksy

Drobiazgowo moderowany katalog wspierający reklamę i promocję stron w wyszukiwarkach internetowych. twojestrony.net

Skuteczny serwis randkowy nie tylko dla singli. Setki nowych użytkowników każdego dnia. Sprawdź za darmo!
serwis randkowy

Katalog środków, substancji oraz popularnych suplementów diety wspomagających odchudzanie. odchudzacze.pl

Polskie sklepy internetowe - dodaj swój sklep do darmowego katalogu sklepów online.
katalog sklepów internetowych

Statystyka katalogu

Strony: 2225
Kategorie: 1392
Daj Google +1 dla katalogu
Reklama