STRONA GŁÓWNA SZUKAJ DODAJ STRONĘ WYRÓŻNIJ STRONĘ ZASUGERUJ KATEGORIĘ REGULAMIN KONTAKT
najnowsze  ranking stron  daj ocenić swoją stronę  kody linków 

Wyszukiwanie w podkategoriach

Subskrybuj tę kategorię

Popularne tagi


Strony www

Sortuj wg.:

Firma Fasada istnieje od 1994 roku. Pierzemy dywany, wykładziny, tapicerkę meblową i samochodową. Działamy w Warszawie i okolicach.

Kategorie:
Data dodania: 14/05/2008 |Ocena: 0.00 Głosów: 0
Opinie użytkowników Ocena gości

Firma zajmuje się oczyszczaniem i piaskowaniem sodą oraz piaskowaniem kukurydzą. Usuwanie graffiti, oczyszczanie domów drewnianych, renowacja zabytków, usuwanie rdzy, gumy i sadzy. Działamy na terenie Polski, Europy i Skandynawii.

Kategorie:
Data dodania: 03/06/2008 |Ocena: 0.00 Głosów: 0
Opinie użytkowników Ocena gości

Firma „Cleantec” oferuje usługi i produkty z zakresu technologii mycia i czyszczenia. Jesteśmy dystrybutorem produktów firm: Pollet (profesjonalne środki czystości) oraz Fiorentini (maszyny czyszczące i odkurzacze profesjonalne). Swoim klientom oferujemy wiedzę i doświadczenie a także pomagamy we wdrożeniu oferowanych przez nas produktów i czuwamy nad ich stosowaniem poprzez regularne audyty.

Kategorie:
Data dodania: 07/01/2009 |Ocena: 0.00 Głosów: 0
Opinie użytkowników Ocena gości

Krakowska firma specjalizująca się w czyszczeniu dywanów oraz tapicerki samochodowej. Dzięki wąskiej specjalizacji , oraz stosowaniu profesjonalnego proszku firmy Karcher gwarantujemy konkurencyjne ceny. Wychodząc na przeciw klientom, usługi wykonujemy w dowolnie wskazanym miejscu! Obsługa klientów indywidualnych i firm.

Kategorie:
Data dodania: 06/04/2009 |Ocena: 5.00 Głosów: 3
Opinie użytkowników Ocena gości

Firma oferuje usługi związane ze sprzątaniem po pracach remontowych i budowlanych oraz generalnymi porządkami w firmach. Specjalizacja w doczyszczaniu ciężkich zabrudzeń na różnych powierzchniach. Usługi świadczone są na terenie całego kraju.

Kategorie:
Data dodania: 21/04/2009 |Ocena: 5.00 Głosów: 4
Opinie użytkowników Ocena gości

Witryna firmy zajmującej się profesjonalnych czyszczeniem dywanów. Strona zawiera wszelkie informacje na temat oferty, cennik oraz mapkę dojazdu. Firma oferuje usługi najwyższej jakości i dba o pełne zadowolenie klientów. Teren działania to Bielsko-Biała i okolice. Możliwy jest także dojazd do dalszych miejscowości.

Kategorie:
Data dodania: 05/05/2010 |Ocena: 0.00 Głosów: 0
Opinie użytkowników Ocena gości

Nowoczesna firma zajmująca się kompleksowym utrzymaniem czystości. Sprzątanie w biurach, obiektach użyteczności publicznej, sklepach, domach, mieszkaniach oraz samochodach. Elastyczna oferta - zakres usług dobierany indywidualnie dla każdego klienta, wysoka jakość dzięki stosowaniu najlepszego, sprawdzonego sprzętu i środków chemicznych. Czyszczenie wykładzin, dywanów, mebli, tapicerki, profesjonalne mycie okien i innych powierzchni szklanych. Usługi świadczone są na terenie Poznania i okolic.

Kategorie:
Data dodania: 06/07/2010 |Ocena: 4.24 Głosów: 17
Opinie użytkowników Ocena gości

Firma Doczysta.eu świadczy usługi porządkowe w mieszkaniach, biurach, magazynach, obiektach usługowych oraz terenach do nich przyległych. Główną specjalizacją firmy jest czyszczenie wykładzin, dywanów i tapicerek meblowych. Wszystkie usługi wykonywane są przy pomocy profesjonalnego sprzętu. Gwarancja nieprzeciętnej jakości i terminowości wykonywanych usług. Szczegółowa oferta i cenniki dostępne są na stronie internetowej.

Kategorie:
Data dodania: 20/05/2011 |Ocena: 5.00 Głosów: 1
Opinie użytkowników Ocena gości
Przejdź do kategorii :

Boksy

Drobiazgowo moderowany katalog wspierający reklamę i promocję stron w wyszukiwarkach internetowych. twojestrony.net

Anglo s.c. - markowy outlet i sortowana odzież używana. Hurtownia Warszawa.
Anglo s.c - odzież używana

Katalog środków, substancji oraz popularnych suplementów diety wspomagających odchudzanie. odchudzacze.pl

Polskie sklepy internetowe - dodaj swój sklep do darmowego katalogu sklepów online.
katalog sklepów internetowych

Statystyka katalogu

Strony: 2223
Kategorie: 1392
Daj Google +1 dla katalogu
Reklama