STRONA GŁÓWNA SZUKAJ DODAJ STRONĘ WYRÓŻNIJ STRONĘ ZASUGERUJ KATEGORIĘ REGULAMIN KONTAKT
najnowsze  ranking stron  daj ocenić swoją stronę  kody linków 

Wyszukiwanie w podkategoriach

Subskrybuj tę kategorię

Popularne tagi


Strony www

Sortuj wg.:

Firma KNOTT jest producentem uznanych na całym świecie osi do wszelkiego rodzaju przyczep z hamulcami i bez hamulca oraz urządzeń najazdowych do przyczep z mechanicznym hamulcem najazdowym. Firma oferuje usługi takie jak cięcie laserem, oraz gięcie krawędziowe.

Kategorie:
Data dodania: 23/04/2008 |Ocena: 0.00 Głosów: 0
Opinie użytkowników Ocena gości

Wynajem wystylizowanego samochodu Wołga na śluby i wesela. Usługi oferowane są głównie w rejonach: Dolny Śląsk, Wielkopolska, Górny Śląsk, województwo Opolskie.

Kategorie:
Data dodania: 03/06/2008 |Ocena: 0.00 Głosów: 0
Opinie użytkowników Ocena gości

Oferujemy usługi edukacyjne i prawnicze, w tym korepetycje (w Białymstoku i okolicach) z języka angielskiego, matematyki, prawa, WOSu; pomoc prawną dla cudzoziemców, pisanie pozwów i pism procesowych, wszelkiego rodzaju pism urzędowych (wniosków, podań, skarg), odwołań od decyzji administracyjnych, wniosków o ponowne rozpatrzenie sprawy. Wykonujemy także tłumaczenia tekstów prawnych i technicznych. Piszemy statuty stowarzyszeń i fundacji.

Kategorie:
Data dodania: 14/06/2008 |Ocena: 0.00 Głosów: 0
Opinie użytkowników Ocena gości

ADVICE Business Solutions buduje opłacalne i bezpieczne prawnie systemy wynagrodzeń, motywujące pracowników do realizacji celów firmy. Obszary działania: zarządzanie przez cele, systemy wynagrodzeń spójne ze strategią organizacji, zrównoważona karta wyników, plany działań operacyjnych, systemy raportowania, mapowanie procesów, struktura organizacyjna, ocena pracownika 360, zarządzanie kompetencjami, opisy stanowisk, wartościowanie pracy, zakresy obowiązków, efektywne systemy motywacyjne.

Kategorie:
Data dodania: 01/08/2008 |Ocena: 0.00 Głosów: 0
Opinie użytkowników Ocena gości

Firma zajmuje się wynajmem automatów do gier typu dart, bilard, piłkarzyki. Wyposażamy także kluby i puby w sprzęt renomowanych producentów. Organizujemy także turnieje.

Kategorie:
Data dodania: 03/09/2008 |Ocena: 0.00 Głosów: 0
Opinie użytkowników Ocena gości

Automatyka biurowa - rozwiązania, które pozwolą obniżyć koszty funkcjonowania firmy. Sprzedaż, serwis, dzierżawa sprzętu biurowego. Instalacje central telefonicznych, systemów alarmowych i telewizji przemysłowej. Oferta dotyczy rejonu: małopolska.

Kategorie:
Data dodania: 13/09/2008 |Ocena: 0.00 Głosów: 0
Opinie użytkowników Ocena gości

Firma zajmująca się usługami rejestracji leków, wyrobów medycznych, suplementów diety, kosmetyków oraz doradztwem farmaceutycznym i tworzeniem dokumentacji rejestracyjnej. Kadrę stanowią byli eksperci Urzędu Rejestracji dysponujący wieloletnim doświadczeniem związanym z oceną dokumentacji i narodowymi procedurami rejestracji.

Kategorie:
Data dodania: 31/08/2009 |Ocena: 0.00 Głosów: 0
Opinie użytkowników Ocena gości

Contact Center Azsoft oferuje pełny zakres usług telemarketingu na zlecenie z wykorzystaniem dostępnych narzędzi komunikacji: telefon, sms, mms, internet, e-mail, fax jak również przesyłka pocztowa. Azsoft to już nie tylko Call Center, to Contact Center.

Kategorie:
Data dodania: 15/09/2009 |Ocena: 0.00 Głosów: 0
Opinie użytkowników Ocena gości

Witryna firmy zajmującej się różnego rodzaju usługami lotniczymi. Organizacja imprez oraz eventów, różnego rodzaju usługi reklamowe, loty widokowe oraz wynajem sprzętu lotniczego. Działalność prowadzona jest na terenie całego kraju.

Kategorie:
Data dodania: 10/02/2010 |Ocena: 0.00 Głosów: 0
Opinie użytkowników Ocena gości

Firma zajmuje się opieką nad grobami, sprzątaniem grobów oraz szeroko rozumianymi usługami florystycznymi w miejscu pochówku Sercem Blisko kieruje ofertę do każdego, kto sam nie jest w stanie okazać bliskim swej pamięci. Zajmujemy się każdym aspektem dbałości o miejsce pochówku.. Pracujemy solidnie i oferujemy konkurencyjne ceny. Działamy na terenie Górnego oraz Dolnego Śląska.

Kategorie:
Data dodania: 17/03/2010 |Ocena: 0.00 Głosów: 0
Opinie użytkowników Ocena gości

Strony: 1 2 [Następna >]

Przejdź do kategorii :

Boksy

Drobiazgowo moderowany katalog wspierający reklamę i promocję stron w wyszukiwarkach internetowych. twojestrony.net

Skuteczny serwis randkowy nie tylko dla singli. Setki nowych użytkowników każdego dnia. Sprawdź za darmo!
serwis randkowy

Polskie sklepy internetowe - dodaj swój sklep do darmowego katalogu sklepów online.
katalog sklepów internetowych

Statystyka katalogu

Strony: 2228
Kategorie: 1392
Daj Google +1 dla katalogu
Reklama