STRONA GŁÓWNA SZUKAJ DODAJ STRONĘ WYRÓŻNIJ STRONĘ ZASUGERUJ KATEGORIĘ REGULAMIN KONTAKT
najnowsze  ranking stron  daj ocenić swoją stronę  kody linków 

Wyszukiwanie w podkategoriach

Subskrybuj tę kategorię

Popularne tagi


Strony www

Sortuj wg.:

Przygotowujemy i realizujemy profilowane kursy języka angielskiego dostosowane do wymagań i oczekiwań takich grup zawodowych jak lekarze, prawnicy, administracja, inżynierowie. Prowadzone przez nas zajęcia wzbogacamy o ćwiczenie takich umiejętności praktycznych jak: przygotowywanie publicznego wystąpienia, prowadzenie negocjacji, uczestnictwo w rozmowie rekrutacyjnej, itp. Działamy w województwie podlaskim – przede wszystkim w Białymstoku oraz jego okolicach.

Kategorie:
Data dodania: 05/05/2008 |Ocena: 5.00 Głosów: 1
Opinie użytkowników Ocena gości

Tłumaczenia pisemne (także przysięgłe) i ustne (konsekutywne, kabinowe) we wszystkich językach i w każdej dziedzinie. Szybko, profesjonalnie. Rok zał: 1991. Pełne gwarancje.

Kategorie:
Data dodania: 12/12/2008 |Ocena: 0.00 Głosów: 0
Opinie użytkowników Ocena gości

Firma Ger-Media specjalizuje się w tłumaczeniach na język niemiecki oraz z języka niemieckiego na język polski. W ofercie znajduje się między innymi tłumaczenie stron internetowych, pisanie tekstów na potrzeby www (copywriting po niemiecku) oraz pomoc w promocji stron w niemieckojęzycznych wyszukiwarkach. Ponadto firma oferuje standardowe i specjalistyczne usługi tłumaczeniowe w dziedzinie polityki, gospodarki, IT czy budownictwa.

Kategorie:
Data dodania: 26/01/2009 |Ocena: 4.00 Głosów: 1
Opinie użytkowników Ocena gości

Oferta całodobowego biura tłumaczeń. Tłumaczenia z różnych dziedzin: prawnicze, ekonomiczne, techniczne, zwykłe, poświadczone (przysięgłe) pisemne i ustne w 47 językach. Korekta i redagowanie tekstów.

Kategorie:
Data dodania: 28/01/2009 |Ocena: 0.00 Głosów: 0
Opinie użytkowników Ocena gości

Tłumaczenia Przysięgłe i zwykłe z wielu dziedzin. Obsługa klientów indywidualnych. Wysoka jakość, terminowość i rzetelność świadczonych usług.

Kategorie:
Data dodania: 11/02/2009 |Ocena: 0.00 Głosów: 0
Opinie użytkowników Ocena gości

Tłumaczenia języka niemieckiego. Tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne: prawnicze, ekonomiczne i biznesowe. Jakość świadczonych usług jest dla firmy priorytetowa. Zapewniamy pełną poufność wszystkich dokumentów. Oferujemy szybką i bezpłatną wycenę tłumaczeń. Wystawiamy faktury VAT. Tłumaczenia są wykonywane w maksymalnie szybkim czasie dogodnym dla Klienta.

Kategorie:
Data dodania: 24/03/2009 |Ocena: 4.75 Głosów: 4
Opinie użytkowników Ocena gości

Biuro oferuje tłumaczenia wszystkich języków europejskich i nie tylko, w tym tłumaczenia przysięgłe. Tłumaczenia mogą być zamawiane przez Internet. Także tłumaczenia nietypowe. Biuro współpracuje z wieloma tłumaczami - również mało popularnych języków.

Kategorie:
Data dodania: 05/06/2009 |Ocena: 0.00 Głosów: 0
Opinie użytkowników Ocena gości

Na stronie znajduje się oferta usługi tłumaczenia z języka angielskiego i na język angielski. Oferujemy zarówno tłumaczenia zwykłe i przysięgłe z praktycznie każdej dziedziny. Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie i indywidualnie określany termin ewentualnej realizacji. Dzięki współpracy firmy z szerokim gronem tłumaczy z całego kraju możemy zaproponować bardzo konkurencyjne ceny naszych usług.

Kategorie:
Data dodania: 23/08/2009 |Ocena: 0.00 Głosów: 0
Opinie użytkowników Ocena gości

Biuro tłumaczeń działające od 1993 r., wykonujące tłumaczenia: tekstów specjalistycznych, dokumentacji technicznej oraz tłumaczenia przysięgłe w głównych językach europejskich.
W ramach specjalizacji w zakresie języka angielskiego dodatowo: tłumaczenia prac naukowych, dokumentacji QA i dokumentów UE.
Usługi świadczone są także za pośrednictwem Internetu.

Kategorie:
Data dodania: 16/04/2010 |Ocena: 0.00 Głosów: 0
Opinie użytkowników Ocena gości

Active Translations to firma działająca na terenie Wrocławia już od kilku lat. Zajmuje się wykonywaniem tłumaczeń zwykłych oraz przysięgłych z j. angielskiego na j.polski i odwrotnie. Gwarancja niskich cen i rzetelnego wykonania wszelkich tłumaczeń. Możliwość załatwienie wszelkich formalności bez konieczności przychodzenia do biura. Cała transakcja odbywa się drogą elektroniczną.

Kategorie:
Data dodania: 29/06/2010 |Ocena: 0.00 Głosów: 0
Opinie użytkowników Ocena gości

Strony: 1 2 [Następna >]

Przejdź do kategorii :

Boksy

Drobiazgowo moderowany katalog wspierający reklamę i promocję stron w wyszukiwarkach internetowych. twojestrony.net

Skuteczny serwis randkowy nie tylko dla singli. Setki nowych użytkowników każdego dnia. Sprawdź za darmo!
serwis randkowy

Katalog środków, substancji oraz popularnych suplementów diety wspomagających odchudzanie. odchudzacze.pl

Polskie sklepy internetowe - dodaj swój sklep do darmowego katalogu sklepów online.
katalog sklepów internetowych

Statystyka katalogu

Strony: 2225
Kategorie: 1392
Daj Google +1 dla katalogu
Reklama