STRONA GŁÓWNA SZUKAJ DODAJ STRONĘ WYRÓŻNIJ STRONĘ ZASUGERUJ KATEGORIĘ REGULAMIN KONTAKT
najnowsze  ranking stron  daj ocenić swoją stronę  kody linków 

Wyszukiwanie w podkategoriach

Subskrybuj tę kategorię

Popularne tagi


Strony www

Sortuj wg.:

gabinet stomatologiczny w Krakowie oferuje usługi z zakresu profilaktyki stomatologicznej, stomatologii zachowawczej, stomatologii estetycznej, protetyki, oraz implantologii. Polecamy m.in. leczenie nadwrażliwości zębów, oraz lakierowanie zębów. Gwarantujemy miłą obsługę i niskie ceny.

Kategorie:
Data dodania: 03/07/2008 |Ocena: 0.00 Głosów: 0
Opinie użytkowników Ocena gości

Kompleksowa opieka stomatologiczna i ortodontyczna dla dzieci. Katowicka klinika wyspecjalizowana w leczeniu małych pacjentów. Profilaktyka, leczenie próchnicy, diagnoza i korygowanie wad zgryzu. Wykwalifikowana kadra, przyjazna atmosfera i zastosowanie najnowszych technologii gwarantuje skuteczne, bezbolesne i bezstresowe leczenie.

Kategorie:
Data dodania: 12/02/2013 |Ocena: 0.00 Głosów: 0
Opinie użytkowników Ocena gości

Prywatna praktyka stomatologiczna w Poznaniu na osiedlu Zygmunta Starego. Przestronnie urządzony, nowoczesny i pozbawiony barier architektonicznych gabinet wyposażony w wysokiej jakości sprzęt stomatologiczny, umożliwiający prowadzenie kompleksowego i komfortowego leczenia stomatologicznego dzieci, młodzieży i dorosłych. Usługi na najwyższym poziomie, przy wykorzystaniu najnowszych osiągnięć współczesnej stomatologii.

Kategorie:
Data dodania: 28/03/2009 |Ocena: 0.00 Głosów: 0
Opinie użytkowników Ocena gości

Strona prywatnego gabinetu stomatologicznego prowadzonego przez Zofię Kużdża-Klimkiewicz, specjalistę z chirurgii stomatologicznej. W ofercie: wybielanie kilkoma sposobami, plomby z efektem kameleona, czyszczenie zębów z osadu specjalnym aparatem.

Kategorie:
Data dodania: 21/04/2009 |Ocena: 0.00 Głosów: 0
Opinie użytkowników Ocena gości

Protetyka, implanty stomatologiczne oraz inne usługi z zakresu stomatologii w gabinetach Dental Progress. W naszej ofercie również estetyka zębów, ortodoncja, profilaktyka i stomatologia zachowawcza z zastosowaniem nowych technologii dentystycznych.

Kategorie:
Data dodania: 07/05/2009 |Ocena: 0.00 Głosów: 0
Opinie użytkowników Ocena gości

Do dyspozycji naszych pacjentów oddajemy 5 klimatyzowanych, nowocześnie wyposażonych gabinetów stomatologicznych wraz z komfortową poczekalnią. Głównym celem młodego i wykwalifikowanego personelu jest świadczenie usług stomatologicznych na najwyższym poziomie.
Istotne jest dla nas, aby pacjent wychodził z naszego gabinetu uśmiechnięty i bez stresu korzystał z naszych świadczeń.
Wszystkie zabiegi mogą być wykonywane w znieczuleniu gwarantującym pełną bezbolesność. Świadczymy kompleksowe usługi obejmujące swym zakresem stomatologię zachowawczą (leczenie zębów), protetykę (korony, mosty, protezy), chirurgię stomatologiczną (implanty) i ortodoncję. Dysponujemy rentgenem stomatologicznym wykonującym zarówno zdjęcia pojedynczych zębów jak i całego uzębienia (panoramiczne).

Kategorie:
Data dodania: 27/05/2009 |Ocena: 5.00 Głosów: 4
Opinie użytkowników Ocena gości

Gabinet stomatologiczny w Poznaniu. W naszej ofercie znajduje się leczenie zachowawcze, ortodoncja, protetyka, chirurgia stomatologiczna, stomatologia dziecięca a także leczenie chorób przyzębia. Używamy nowoczesnych, całkowicie bezbolesnych metod leczenia próchnicy.

Kategorie:
Data dodania: 06/09/2009 |Ocena: 0.00 Głosów: 0
Opinie użytkowników Ocena gości

Prywatna pracownia radiologii stomatologicznej wyposażona w bardzo nowoczesny, w pełni bezpieczny sprzęt wiodących marek zapewniający redukcję dawki promieniowania o 30%. Nasi specjaliści mają wieloletnie doświadczenie w branży. Zapewniamy krótki czas oczekiwania na wynik, wysoką jakość zdjęć, szeroki wachlarz usług oraz miłą i rzetelną obsługę.

Kategorie:
Data dodania: 26/11/2009 |Ocena: 0.00 Głosów: 0
Opinie użytkowników Ocena gości

Centrum Stomatologiczne we Wrocławiu wyposażone w nowoczesny sprzęt specjalistyczny posiadający znak jakości CE. Szeroki zakres usług: chirurgia stomatologiczna, protetyka, ortodoncja, implantologia, zdjęcia RTG wykonywane wysokiej jakości aparatem o niskiej emisji promieniowania. Centrum jest w pełni przystosowane do obsługi osób niepełnosprawnych.

Kategorie:
Data dodania: 21/01/2010 |Ocena: 4.00 Głosów: 1
Opinie użytkowników Ocena gości

Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny działający na terenie Gdańska. Proponujemy szeroki wachlarz usług stomatologicznych, 24-miesięczna gwarancja na wypełnienia estetyczne i 12-miesięczna na pozostał. wykonane usługi. Leczenie zgodne z metodami propagowanymi przez ,,Europejskie Stowarzyszenie Czyste Leczenie’’ popierane przez Stowarzyszenie,,Primum non Nocere’’ i wytyczne Aesic. Rejestracja może być dokonywana osobiście, mailowo bądź telefonicznie.

Kategorie:
Data dodania: 27/03/2013 |Ocena: 0.00 Głosów: 0
Opinie użytkowników Ocena gości

Strony: 1 2 [Następna >]

Przejdź do kategorii :

Boksy

Drobiazgowo moderowany katalog wspierający reklamę i promocję stron w wyszukiwarkach internetowych. twojestrony.net

Skuteczny serwis randkowy nie tylko dla singli. Setki nowych użytkowników każdego dnia. Sprawdź za darmo!
serwis randkowy

Katalog środków, substancji oraz popularnych suplementów diety wspomagających odchudzanie. odchudzacze.pl

Polskie sklepy internetowe - dodaj swój sklep do darmowego katalogu sklepów online.
katalog sklepów internetowych

Statystyka katalogu

Strony: 2225
Kategorie: 1392
Daj Google +1 dla katalogu
Reklama