STRONA GŁÓWNA SZUKAJ DODAJ STRONĘ WYRÓŻNIJ STRONĘ ZASUGERUJ KATEGORIĘ REGULAMIN KONTAKT
najnowsze  ranking stron  daj ocenić swoją stronę  kody linków 

Wyszukiwanie w podkategoriach

Subskrybuj tę kategorię

Popularne tagi


Strony www

Sortuj wg.:

gabinet stomatologiczny w Krakowie oferuje usługi z zakresu profilaktyki stomatologicznej, stomatologii zachowawczej, stomatologii estetycznej, protetyki, oraz implantologii. Polecamy m.in. leczenie nadwrażliwości zębów, oraz lakierowanie zębów. Gwarantujemy miłą obsługę i niskie ceny.

Kategorie:
Data dodania: 03/07/2008 |Ocena: 0.00 Głosów: 0
Opinie użytkowników Ocena gości

Kompleksowa opieka stomatologiczna i ortodontyczna dla dzieci. Katowicka klinika wyspecjalizowana w leczeniu małych pacjentów. Profilaktyka, leczenie próchnicy, diagnoza i korygowanie wad zgryzu. Wykwalifikowana kadra, przyjazna atmosfera i zastosowanie najnowszych technologii gwarantuje skuteczne, bezbolesne i bezstresowe leczenie.

Kategorie:
Data dodania: 12/02/2013 |Ocena: 0.00 Głosów: 0
Opinie użytkowników Ocena gości

Prywatna praktyka stomatologiczna w Poznaniu na osiedlu Zygmunta Starego. Przestronnie urządzony, nowoczesny i pozbawiony barier architektonicznych gabinet wyposażony w wysokiej jakości sprzęt stomatologiczny, umożliwiający prowadzenie kompleksowego i komfortowego leczenia stomatologicznego dzieci, młodzieży i dorosłych. Usługi na najwyższym poziomie, przy wykorzystaniu najnowszych osiągnięć współczesnej stomatologii.

Kategorie:
Data dodania: 28/03/2009 |Ocena: 0.00 Głosów: 0
Opinie użytkowników Ocena gości

Strona prywatnego gabinetu stomatologicznego prowadzonego przez Zofię Kużdża-Klimkiewicz, specjalistę z chirurgii stomatologicznej. W ofercie: wybielanie kilkoma sposobami, plomby z efektem kameleona, czyszczenie zębów z osadu specjalnym aparatem.

Kategorie:
Data dodania: 21/04/2009 |Ocena: 0.00 Głosów: 0
Opinie użytkowników Ocena gości

Protetyka, implanty stomatologiczne oraz inne usługi z zakresu stomatologii w gabinetach Dental Progress. W naszej ofercie również estetyka zębów, ortodoncja, profilaktyka i stomatologia zachowawcza z zastosowaniem nowych technologii dentystycznych.

Kategorie:
Data dodania: 07/05/2009 |Ocena: 0.00 Głosów: 0
Opinie użytkowników Ocena gości

Do dyspozycji naszych pacjentów oddajemy 5 klimatyzowanych, nowocześnie wyposażonych gabinetów stomatologicznych wraz z komfortową poczekalnią. Głównym celem młodego i wykwalifikowanego personelu jest świadczenie usług stomatologicznych na najwyższym poziomie.
Istotne jest dla nas, aby pacjent wychodził z naszego gabinetu uśmiechnięty i bez stresu korzystał z naszych świadczeń.
Wszystkie zabiegi mogą być wykonywane w znieczuleniu gwarantującym pełną bezbolesność. Świadczymy kompleksowe usługi obejmujące swym zakresem stomatologię zachowawczą (leczenie zębów), protetykę (korony, mosty, protezy), chirurgię stomatologiczną (implanty) i ortodoncję. Dysponujemy rentgenem stomatologicznym wykonującym zarówno zdjęcia pojedynczych zębów jak i całego uzębienia (panoramiczne).

Kategorie:
Data dodania: 27/05/2009 |Ocena: 5.00 Głosów: 4
Opinie użytkowników Ocena gości

Gabinet stomatologiczny w Poznaniu. W naszej ofercie znajduje się leczenie zachowawcze, ortodoncja, protetyka, chirurgia stomatologiczna, stomatologia dziecięca a także leczenie chorób przyzębia. Używamy nowoczesnych, całkowicie bezbolesnych metod leczenia próchnicy.

Kategorie:
Data dodania: 06/09/2009 |Ocena: 0.00 Głosów: 0
Opinie użytkowników Ocena gości

Prywatna pracownia radiologii stomatologicznej wyposażona w bardzo nowoczesny, w pełni bezpieczny sprzęt wiodących marek zapewniający redukcję dawki promieniowania o 30%. Nasi specjaliści mają wieloletnie doświadczenie w branży. Zapewniamy krótki czas oczekiwania na wynik, wysoką jakość zdjęć, szeroki wachlarz usług oraz miłą i rzetelną obsługę.

Kategorie:
Data dodania: 26/11/2009 |Ocena: 0.00 Głosów: 0
Opinie użytkowników Ocena gości

Centrum Stomatologiczne we Wrocławiu wyposażone w nowoczesny sprzęt specjalistyczny posiadający znak jakości CE. Szeroki zakres usług: chirurgia stomatologiczna, protetyka, ortodoncja, implantologia, zdjęcia RTG wykonywane wysokiej jakości aparatem o niskiej emisji promieniowania. Centrum jest w pełni przystosowane do obsługi osób niepełnosprawnych.

Kategorie:
Data dodania: 21/01/2010 |Ocena: 4.00 Głosów: 1
Opinie użytkowników Ocena gości

Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny działający na terenie Gdańska. Proponujemy szeroki wachlarz usług stomatologicznych, 24-miesięczna gwarancja na wypełnienia estetyczne i 12-miesięczna na pozostał. wykonane usługi. Leczenie zgodne z metodami propagowanymi przez ,,Europejskie Stowarzyszenie Czyste Leczenie’’ popierane przez Stowarzyszenie,,Primum non Nocere’’ i wytyczne Aesic. Rejestracja może być dokonywana osobiście, mailowo bądź telefonicznie.

Kategorie:
Data dodania: 27/03/2013 |Ocena: 0.00 Głosów: 0
Opinie użytkowników Ocena gości

Strony: 1 2 [Następna >]

Przejdź do kategorii :

Boksy

Drobiazgowo moderowany katalog wspierający reklamę i promocję stron w wyszukiwarkach internetowych. twojestrony.net

Skuteczny serwis randkowy nie tylko dla singli. Setki nowych użytkowników każdego dnia. Sprawdź za darmo!
serwis randkowy

Polskie sklepy internetowe - dodaj swój sklep do darmowego katalogu sklepów online.
katalog sklepów internetowych

Statystyka katalogu

Strony: 2226
Kategorie: 1392
Daj Google +1 dla katalogu
Reklama