STRONA GŁÓWNA SZUKAJ DODAJ STRONĘ WYRÓŻNIJ STRONĘ ZASUGERUJ KATEGORIĘ REGULAMIN KONTAKT
najnowsze  ranking stron  daj ocenić swoją stronę  kody linków 

Regulamin katalogu IndexER.pl

 1. Katalog stron IndexER.pl publikuje zbiór opisanych odnośników do polskich stron internetowych. Zgłoszenie wpisu jest płatne a publikacja następuje po akceptacji przez redaktora.
 2. Strona nie zostanie zatwierdzona do publikacji jeśli nie będzie zgodna z regulaminem katalogu. W takim przypadku opłata za rozpatrzenie zgłoszenia nie będzie zwracana. O fakcie zatwierdzenia lub odrzucenia zgłoszenia dodający zostanie poinformowany listem email wysłanym na adres podany w zgłoszeniu.
 3. Akceptacja lub odrzucenie wpisu przez moderatora powinno nastapić w ciągu 3 dni roboczych od momentu zgłoszenia. Moderatorzy dołożą wszelkich starań aby czas ten był jak najkrótszy, jednak w szczególnych przypadkach czas ten może być dłuższy. Dotyczy to zwłaszcza przypadków, w których zgłoszony wpis nie spełnia warunków regulaminowych oraz zasad opisywania stron przez co wymaga korekty.
 4. Wpis zostaje opublikowany w czasie nie dłuższym niz 30 minut od momentu jego akceptacji.
 5. Modyfikacja lub aktualizacja opublikowanego wpisu jest płatna (5zł). W celu aktualizacji należy skontaktować się z adminsitratorem.
 6. Zgłaszane do katalogu strony powinny spełniać następujące kryteria:
  1. Zawartość strony nie może być sprzeczna z polskim prawem.
  2. Nie może zawierać treści faszystowskich, rasistowskich, propagujących przemoc, wzywających do nienawiści na tle religijnym, rasowym lub wyznaniowym a także stron propagujących inne treści uznane powszechnie za naganne moralnie oraz naruszających zasady netykiety.
  3. Strony erotyczne mogą być zgłaszane wyłącznie do kategorii "Erotyka" i muszą posiadać przedstronę ostrzegawczą, informującą o charakterze strony. Na przedstronie tej nie mogą znajdować się żadne materiały przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych.
  4. Zgłaszana strona musi zawierać treść w języku polskim.
  5. Każdy adres strony może zostać zgłoszona do katalogu tylko jeden raz. Adres z prefiksem "www" lub bez tego prefiksu traktowany jest jako ten sam adres.
  6. Zgłaszana strona nie może być kopią innej strony, składać się wyłącznie z reklam lub samych odnośników (tzw. farmy linków).
  7. Zgłaszana strona powinna być przyporządkowana do najbardziej pasujących i możliwie najwęższych kategorii (najgłębszych odkategorii).
  8. Zgłaszana strona powinna być prawidłowo opisana tj:
   1. Tytuł i opis muszą być sformułowane w sposób logiczny i poprawny językowo (stylistycznie i ortograficznie). Nie mogą być zbitkiem słów kluczowych ani zawierać: adresów URL, adresów e-mail, numerów telefonów, adresów zamieszkania i siedzib firm, znaków specjalnych i symboli.
   2. Tytuł powinien składać się z od 5 do 40 znaków, natomiast opis do 150 do 500 znaków.
   3. Wielkie litery mogą być używane tylko w sposób zgodny z zasadami polskiej pisowni.
  9. Akceptowane są tylko witryny dostępne pod adresami w domenach i subdomenach (nie akceptujemy podstron). Witryny dostępne pod adresami subdomen akceptowane tylko w przypadku, gdy stanowić bedą odrębny serwis od dostępnego pod domeną główną.
  10. Akceptujemy tylko wartościowe strony. W szczególności odrzucane będą serwisy w budowie, niedostępne w momencie sprawdzania przez moderatora, zawierające bardzo ubogą, powieloną lub specjalnie wygenerowaną dla wyszukiwarek treść oraz przekierowujące do innych serwisów.
  11. Nie będą akceptowane strony z rażącymi błędami w budowie, zawierającymi szkodliwe oprogramowanie lub wyjątkowo uciążliwe dodatki (źle działające skrypty) a także utrzymywane na darmowych hostingach.
 7. Redakcja katalogu nie ponosi odpowiedzialności za materiały zgłaszane przez jego użytkowników.
 8. Za ewentualne naruszenie praw autorskich przez użycie na stronie WWW treści stanowiącej własność innej osoby bądź w jakikolwiek inny sposób odpowiedzialność ponosi wyłącznie osoba, która je zgłosiła do publikacji.
 9. Strony, które naruszają regulamin katalogu zostaną usunięte bez powiadomienia.
 10. Redaktorzy katalogu zastrzegają sobie prawo do zmiany treści (tytułów, opisów, słów kluczowych) zgłoszonych wpisów.
 11. Redakcja katalogu zastrzega sobie prawo do niepodawania powodu odrzucenia zgłoszenia lub usunięcia strony z katalogu. Jednocześnie redakcja informuje, że nie będą gromadzone dowody łamania regulaminu.
 12. Zgłoszenie strony do publikacji jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.
 13. Redakcja katalogu zastrzega sobie prawo do zmiany treści regulaminu. Pytania i uwagi dotyczące funkcjonowania katalogu można zgłaszać korzystając z formularza kontaktowego.

Boksy

Drobiazgowo moderowany katalog wspierający reklamę i promocję stron w wyszukiwarkach internetowych. twojestrony.net

Skuteczny serwis randkowy nie tylko dla singli. Setki nowych użytkowników każdego dnia. Sprawdź za darmo!
serwis randkowy

Katalog środków, substancji oraz popularnych suplementów diety wspomagających odchudzanie. odchudzacze.pl

Polskie sklepy internetowe - dodaj swój sklep do darmowego katalogu sklepów online.
katalog sklepów internetowych

Statystyka katalogu

Strony: 2225
Kategorie: 1392
Daj Google +1 dla katalogu
Reklama