STRONA GŁÓWNA SZUKAJ DODAJ STRONĘ WYRÓŻNIJ STRONĘ ZASUGERUJ KATEGORIĘ REGULAMIN KONTAKT
najnowsze  ranking stron  daj ocenić swoją stronę  kody linków 

Wyszukiwanie w podkategoriach

Subskrybuj tę kategorię

Popularne tagi


Strony www

Sortuj wg.:

Darmowy serwis randkowy dla Polaków przebywających w Wielkiej Brytanii.

Kategorie:
Data dodania: 15/11/2008 |Ocena: 0.00 Głosów: 0
Opinie użytkowników Ocena gości

Biuro kojarzy osoby z kraju oraz zagranicy. Doświadczenie  oraz osobisty kontakt z kandydatami pozwala łatwiej  zasugerować trafna ofertę. Mężczyzn zza granicy skłaniamy do przyjazdu do Polski co ułatwia zapoznanie. Spotkania organizujemy zarówno w w Częstochowie jak i w miejscu zamieszkania osoby korzystającej z naszych usług. Kobiety korzystają z usług naszego biura za darmo, koszty ponoszone są ze strony panów.

Kategorie:
Data dodania: 10/10/2009 |Ocena: 0.00 Głosów: 0
Opinie użytkowników Ocena gości

PolishDating.ie - sposób nawiązanie kontaktów i znajomości polonią a mieszkańcami Irlandii. Umówisz się na randkę, poznasz atrakcyjne kobiety i przystojnych mężczyzn. Możesz także podyskutować lub poflirtować z ciekawymi ludźmi na naszym forum internetowym. Profile użytkowników dostępne są także w języku angielskim.

Kategorie:
Data dodania: 25/01/2010 |Ocena: 0.00 Głosów: 0
Opinie użytkowników Ocena gości

Serwis towarzyski stworzony specjalnie dla osób po pięćdziesiątkce. Pozwala nawiązać nowe znajomości, poznać nowych przyjaciół, odnaleźć swoją drugą połówkę. Daje także możliwość dzielenia się swoimi doświadczeniami w wielu tematycznych grupach zainteresowań, dyskutowania na forum czy pisania bloga.

Kategorie:
Data dodania: 11/07/2010 |Ocena: 5.00 Głosów: 1
Opinie użytkowników Ocena gości

Aplikacja przeznaczona dla użytkowników Facebook'a ułatwiająca kontakt i poznanie nowych ludzi podobnych zainteresowaniach. Serwis sam dobiera dla użytkownika nowych znajomych na podstawie informacji o zainteresowaniach zamieszczonych w profilu oraz zebranym w opcjonalnej ankiecie. Wszystko z zachowaniem zasad bezpieczeńśtwa - profil na Facebook'u jest niewidoczny dopóki jego właściciel sam nie postanowi dodać nowo poznanej osoby do znajomych.

Kategorie:
Data dodania: 18/08/2010 |Ocena: 0.00 Głosów: 0
Opinie użytkowników Ocena gości

Serwis randkowy Swatka to doskonałe miejsce dla każdego, kto chciałby odnaleźć prawdziwe uczucie. Swatka należy, do grupy popularnych portali, oferujących użytkownikom możliwość randek w sieci. Każdy użytkownik posiada swój własny profil z możliwością edycji danych oraz wysyłania wiadomości. Szybki i łatwy kontakt z obsługą portalu. Przystępne ceny abonamentów.

Kategorie:
Data dodania: 08/07/2011 |Ocena: 0.00 Głosów: 0
Opinie użytkowników Ocena gości

Serwis społecznościowy skierowany przede wszystkim dla osób, które skończyły 30 lat i chcą aktywnie brać udział w życiu towarzyskim: poznawać nowych znajomych, umawiać się na randki dołączać do grup o podobnych zainteresowaniach. Portal zawiera wszystkie najważniejsze funkcje typowe dla serwisów społecznościowych i jest całkowicie darmowy.

Kategorie:
Data dodania: 30/07/2011 |Ocena: 5.00 Głosów: 1
Opinie użytkowników Ocena gości

Serwis randkowy skierowany przede wszystkim do młodych dziewczyn i młodych mężczyzn umożliwiający szybkie nawiązywanie kontaktów i poznawanie nowych ludzi. Całkowicie darmowa rejestracja profilu, szybkie dodawanie zdjęć i najważniejszych informacji o sobie, możliwość komentowania profilów innych osób. Możliwość szybkiego kontaktu z wybrana osobą poprzez sms.

Kategorie:
Data dodania: 24/03/2012 |Ocena: 0.00 Głosów: 0
Opinie użytkowników Ocena gości

Nowoczesny portal randkowy dla osób ze wszystkich przedziałów wiekowych i nie tylko dla singli. Bardzo duża liczba aktywnych użytkowników i nowoczesne narzędzia komunikacji i wyszukiwania profili powodują, że nawiązanie nowej znajomości czy znalezienie nowego partnera lub partnerki jest łatwiejsze niż w większości podobnych serwisów. Rejestracja konta w portalu jest darmowa.

Kategorie:
Data dodania: 04/07/2012 |Ocena: 0.00 Głosów: 0
Opinie użytkowników Ocena gości

Portal randkowy dla dorosłych nakierowany przede wszystkim na łatwe i skuteczne zapoznanie potencjalnego partnera lub partnerki na niezobowiązujące spotkanie, znajomość, randkę czy seks. Tutaj można łatwo zrealizować swoje intymne marzenia lub wziąć udział w szalonej imprezie. Portal zawiera dziesiątki tysięcy aktywnych profili z całej Polski, setki ogłoszeń towarzyskich, udostępnia video czat, forum, oraz galerie zdjęć uczestników. Rejestracja jest bezpłatna.

Kategorie:
Data dodania: 23/08/2012 |Ocena: 0.00 Głosów: 0
Opinie użytkowników Ocena gości

Strony: 1 2 [Następna >]

Przejdź do kategorii :

Boksy

Drobiazgowo moderowany katalog wspierający reklamę i promocję stron w wyszukiwarkach internetowych. twojestrony.net

Skuteczny serwis randkowy nie tylko dla singli. Setki nowych użytkowników każdego dnia. Sprawdź za darmo!
serwis randkowy

Katalog środków, substancji oraz popularnych suplementów diety wspomagających odchudzanie. odchudzacze.pl

Polskie sklepy internetowe - dodaj swój sklep do darmowego katalogu sklepów online.
katalog sklepów internetowych

Statystyka katalogu

Strony: 2225
Kategorie: 1392
Daj Google +1 dla katalogu
Reklama