STRONA GŁÓWNA SZUKAJ DODAJ STRONĘ WYRÓŻNIJ STRONĘ ZASUGERUJ KATEGORIĘ REGULAMIN KONTAKT
najnowsze  ranking stron  daj ocenić swoją stronę  kody linków 

Vegan Nieruchomości

1101 http://nieruchomosci.itbvega.pl

Witryna prezentująca ofertę oprogramowanie dla obsługi agencji nieruchomości usprawniającego obsługą klientów i obieg dokumentów w firmie. Opis i atuty systemu, przykładowe wdrożenia i cennik.

Komputery i Internet > Oprogramowanie > Programy dla biznesu
Komputery i Internet > Oprogramowanie > Oprogramowanie dla Internetu
oprogramowanie   program   programy   biuro   biur   agencja 27/05/18

Dodaj opinię   Dodaj do ulubionych   Zgłoś nie działający link  
Średnia ocena gości: 0.00 (0 głos.)   Średnia ocena z recenzji: 0.00
Twoja ocena:

Inne strony w tej kategorii

Witryna firmy zajmującej się produkcją i wdrażaniem oprogramowanie CRM do zarządzania kontaktami z klientem oraz systemami sprzedaży PC-Market do obsługi klienta detalicznego. Firma posiada autoryzacje m.in. Lotus - Advanced Business Partner, IBM - Software Partner /Advanced Level, Sybase –Commercial Application Provider, Microsoft -Gold Certified Partner oraz certyfikat jakości ISO 9001:2000 nadany przez TÜV Nord Polska. Zwiększamy sprawność handlową przedsiębiorstw.
Kategoria:

Producent oprogramowania do zarządzania firmą, fakturowania i gospodarki materiałowe dla małych i średnich przedsiębiorstw. Autoryzowany partner Microsoft. Firma działa na rynku od 1991 roku i dysponuje szeroką siecią partnerów handlowych. Siedziba Humansoft znajduje się w Radomiu.
Kategoria:

Firma tworzy zintegrowane programy do zarządzania i prowadzenia firmy (obsługa magazynu, sprzedaży, płatności, księgowości, CRM, produkcji, serwisu itp.). W ofercie znajdują się programy dedykowane biurom turystycznym, zakładom produkcyjnym, firmom zajmującym się sprzedażą i serwisowaniem urządzeń.
Kategoria:

Abixen Systems zajmuje się projektowaniem systemów informatycznych dla biznesu w oparciu o nowoczesne rozwiązania IT. Oferta firmy Abixen Systems obejmuje systemy informatyczne dla rynku finansowego, inwestycyjnego czy ubezpieczeniowego. Nasze rozwiązania cechują się bezpieczeństwem i trwałością toteż jako jedna z nielicznych firm udzielamy na realizowane przez nas systemy informatyczne aż 5 lat gwarancji. Naszą propozycję kierujemy do firm, którym zależy na jakości i bezpieczeństwie.
Kategoria:

ERP -view.pl - systemy ERP, CRM, Business Intelligence, Controlling, MRP. Najnowsze wiadomości, artykuły, case studies. Prezentujemy nowe trendy w branży oprogramowania dla firm. Przedstawiamy bieżące oraz przyszłe konferencje poświęcone tym systemom.
Kategoria:
Boksy

Drobiazgowo moderowany katalog wspierający reklamę i promocję stron w wyszukiwarkach internetowych. twojestrony.net

Anglo s.c. - markowy outlet i sortowana odzież używana. Hurtownia Warszawa.
Anglo s.c - odzież używana

Katalog środków, substancji oraz popularnych suplementów diety wspomagających odchudzanie. odchudzacze.pl

Polskie sklepy internetowe - dodaj swój sklep do darmowego katalogu sklepów online.
katalog sklepów internetowych

Statystyka katalogu

Strony: 2219
Kategorie: 1392
Daj Google +1 dla katalogu
Reklama