STRONA GŁÓWNA SZUKAJ DODAJ STRONĘ WYRÓŻNIJ STRONĘ ZASUGERUJ KATEGORIĘ REGULAMIN KONTAKT
najnowsze  ranking stron  daj ocenić swoją stronę  kody linków 

KSK Grupa Edukacyjna

137 http://ksk.edu.pl

Przygotowujemy i realizujemy profilowane kursy języka angielskiego dostosowane do wymagań i oczekiwań takich grup zawodowych jak lekarze, prawnicy, administracja, inżynierowie. Prowadzone przez nas zajęcia wzbogacamy o ćwiczenie takich umiejętności praktycznych jak: przygotowywanie publicznego wystąpienia, prowadzenie negocjacji, uczestnictwo w rozmowie rekrutacyjnej, itp. Działamy w województwie podlaskim – przede wszystkim w Białymstoku oraz jego okolicach.

Edukacja i oświata > Kursy i szkolenia > Kursy językowe
Gospodarka, ekonomia i biznes > Usługi > Tłumaczenia
Edukacja i oświata > Kursy i szkolenia > Kursy i szkolenia biznesowe
angielski biznesowy   angielski medyczny   angielski techniczny   angielski dla inżynierów   angielski dla kierowców   profilowane kursy angielskiego   kurs angielskiego   Survival English   Business English   Medical English   Technical English   Legal English   Off 05/05/08

Dodaj opinię   Dodaj do ulubionych   Zgłoś nie działający link  
Średnia ocena gości: 5.00 (1 głos.)   Średnia ocena z recenzji: 4.00
Twoja ocena:

Opinie użytkowników

1 opinie
Artur Wasilewski (data: 10/05/2008)
Opinia klienta 
Skorzystałem z ich usług i byłem bardzo zadowolony. 
 

Inne strony w tej kategorii

Szkoła Języków Obcych Lektor od kilkunastu lat organizuje kolonie i obozy językowe w kraju oraz kursy za granicą. W ofercie angielski w Anglii oraz inne języki w ich rodzimych krajach. Nasze kolonie
i obozy to znakomite połączenie nauki języka z wypoczynkiem!
Kategoria:

Centrum językowe Professo - usługi edukacyjne, nauka języków obcych, usługi tłumaczeniowe. Przygotowujemy do FCE, CAE, CPE, uczymy business english, medical english.
Kategoria:

Witryna prezentująca ofertę szkół językowych na terenie Białegostoku. Pełna oferta i opis kursów, rodzaje zajęć, cennik i bezpośrednie kontakty do wszystkich oddziałów na terenie miasta. Kursy o profilu indywidualnym, biznesowym i specjalnie dla dzieci. Wyjątkowa oferta nauki w miejscu zamieszkania lub pracy kursanta.
Kategoria:

Szkoła Języków Obcych w Gliwicach. Kursy językowe z języka angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego. Konkurencyjne ceny, grupy do 8 osób, ekskluzywne sale. Bogata oferta kursów na wszystkich poziomach zaawansowania i dla wszystkich grup wiekowych, w tym również przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego, maturalnego i międzynarodowych egzaminów certyfikatowych. Dogodne godziny spotkań, również wieczorami.
Kategoria:

Learn Polish lessons - School of Polish for you. Kursy języka polskiego dla cudzoziemców. Nowoczesna metodyka i pomoce dydaktyczne. Szkoła została założona i prowadzona jest przed doświadczonych wykładowców. Siedziba szkoły znajduje się w ścisłym centrum Warszawy.
Kategoria:
Boksy

Drobiazgowo moderowany katalog wspierający reklamę i promocję stron w wyszukiwarkach internetowych. twojestrony.net

Skuteczny serwis randkowy nie tylko dla singli. Setki nowych użytkowników każdego dnia. Sprawdź za darmo!
serwis randkowy

Polskie sklepy internetowe - dodaj swój sklep do darmowego katalogu sklepów online.
katalog sklepów internetowych

Statystyka katalogu

Strony: 2226
Kategorie: 1392
Daj Google +1 dla katalogu
Reklama