STRONA GŁÓWNA SZUKAJ DODAJ STRONĘ WYRÓŻNIJ STRONĘ ZASUGERUJ KATEGORIĘ REGULAMIN KONTAKT
najnowsze  ranking stron  daj ocenić swoją stronę  kody linków 

Diada - gabinet psychologiczny i psychoterapeutyczny

744 http://www.diada.pl

Usługi w zakresie psychoterapii indywidualnej oraz terapii par. Leczenie nerwicy, depresji , zaburzeń osobowości, zaburzeń odżywiania, pomoc w sytuacjach kryzysowych, treningi i warsztaty psychologiczne, diagnoza ADHD, terapia DDA.

Medycyna i zdrowie > Służba zdrowia > Prywatne gabinety lekarskie > Psycholodzy psycholog   psychoterapia   nerwica   depresja   stres 13/11/18

Dodaj opinię   Dodaj do ulubionych   Zgłoś nie działający link  
Średnia ocena gości: 0.00 (0 głos.)   Średnia ocena z recenzji: 0.00
Twoja ocena:

Inne strony w tej kategorii

Ośrodek Psychoterapii - Tu i Teraz mieszczący się w Warszawie na Saskiej Kępie oferuje: psychoterapię indywidualną (m.in. zaburzenia lękowe, depresja, anoreksja, bulimia), małżeńską i par, terapię i mediacje rodzinne. Prowadzona jest również psychoterapia grupowa (DDA, DDD) a także warsztaty wychowawcze i rozwoju osobistego. Ośrodek zapewnia wykwalifikowaną kadrę specjalistów będących pod stałą superwizją, profesjonalne podejście do problemu, wysoki standard usług i lokalu oraz elastyczne godziny pracy.
Kategoria:

Prywatny gabinet psychologiczny świadczący usługi dla osób indywidualnych oraz instytucji. Zespół wykwalifikowanych i stale podnoszących swoje kompetencje specjalistów. Pomoc psychologiczna, psychoterapia, psychologa pracy i rodzinna. Dbałość o komfort klientów i dyskrecję. Gabinet mieści się na Warszawskim Ursynowie, w pobliżu metra Kabaty.
Kategoria:

Prychoterapeuci stosujący metody psychoterapii analitycznej która jest odpowiedzią na różne kryzysowe sytuacje w życiu. Pomoc w przypadkach trudności emocjonalnych, leczenie depresji i nerwic. Oprócz tego prowadzone są również zajęcia z terapii małżeńskiej dla osób borykających się z kryzysem w związku a także. Gwarancja pełnej dyskrecji i anonimowości. Praca oparta o standardy kodeksu etycznego psychologa zapewniająca najwyższe standardy profesjonalizmu w psychoterapii.
Kategoria:

Gabinet terapeuty Tomasza Jaksika w Gliwicach. Psychoterapia indywidualna dla osób dorosłych, konsultacje, interwencje kryzysowe oraz terapia małżeńska/par.
Kategoria:

Małgorzata Stefanow - doświadczony psychoterapeuta, dyplomowany socjoterapeuta i pedagog - specjalista w dziedzinie problemów trudnego wieku dojrzewania. Psychoterapia skierowana jest do osób dorosłych i młodzieży. Na stronie można znaleźć informację na temat psychoterapii, oferta i stosowane w gabinecie metody terapii oraz formularz dla zgłoszenia w celu otrzymania porady online.
Kategoria:
Boksy

Drobiazgowo moderowany katalog wspierający reklamę i promocję stron w wyszukiwarkach internetowych. twojestrony.net

Anglo s.c. - markowy outlet i sortowana odzież używana. Hurtownia Warszawa.
Anglo s.c - odzież używana

Katalog środków, substancji oraz popularnych suplementów diety wspomagających odchudzanie. odchudzacze.pl

Polskie sklepy internetowe - dodaj swój sklep do darmowego katalogu sklepów online.
katalog sklepów internetowych

Statystyka katalogu

Strony: 2220
Kategorie: 1392
Daj Google +1 dla katalogu
Reklama